Yönetim

Divan’dan Yönetime Uyarı..!

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç son günlerde yaşanan sıkıntılar ile ilgili bir açıklama yaptı.

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu olarak camiamızın içinde bulunduğu süreci dikkatle takip etmekteyiz. Gerek sportif gerek idari konularda yaşanan sıkıntılar son derece üzüntüye neden olmaktadır.

Geçtiğimiz sezon mayıs ayında yaşanan travmanın etkilerinin henüz atlatılmadığı gerçeğiyle kulübümüzün başkan ve yönetim kurulunun kritik haftalara girilirken gereken müdahaleleri yapmasını bekliyoruz. Bursaspor’un büyüklüğüne yakışır hamleler zaman kaybetmeden yapılmalıdır ve futbol takımımız yeniden sevenlerini mutlu eder seviyeye ulaşmalıdır. Ekonomik açıdan yaşanan sıkıntıları görmekte ve bu konuda gösterilen çabayı da takdir etmekteyiz. Bu büyük yükün sorumluluğunu taşımak her geçen gün daha da zorlaşmaktadır. Bununla beraber sportif bir türlü sportif ve idari istikrarın sağlanmaması endişe vericidir. Bursasporluların beklentisi en kısa sürede futbol takımımızda yaşanan sorunların çözülmesi, puan sıralamasında güvenli noktaya ulaşmak ve huzur ortamının yeniden sağlanmasıdır.

Bursaspor büyük bir camiadır ve kenetlendiğinde neleri başarabileceğini defalarca kez göstermiştir. İnancımız odur ki mevcut sıkıntılı günlerde de camianın tüm paydaşları peşinden gidilecek bir ışık gördüğünde birliktelik konusunda gereken özveriyi göstermeye hazırdır. Cesur ve kararlı bir şekilde Bursaspor’un geleceği açısından bir “acil eylem planı” ihtiyacı çok net bir şekilde ortadadır. Divan Başkanlık Kurulu olarak her zaman olduğu gibi kulüp menfaatlerini gözetmeye devam edeceğimizi, bu zorlu süreçte atılacak adımları ivedilikle beklediğimizi kamuoyunun dikkatine sunarız.

Saygılarımla

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Adına
Başkan İdris Sevinç

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün