Yönetim

Hasan Parlakay : “Bu işi yargı çözecek”

hakkındaki iddialar hakkında konuştu.

Hasan Parlakay şunları söyledi: “Kimseden korkumuz yok. Tapu meseleleri bir kendini bilmezin ortaya attığı bir konu. Ailemizin malı mülkü var. Finansını yürüttüğüm için benim üzerindedir. Malım niye bu kadar olduğuna dair açıklama yapmadım. Çıkan listelerin tamamı doğru değil. Ben açıklama yapmadım Başkanımız ‘bu bizim işimiz değil’ dedi. Bu yüzden konuşma gereği duymadım.

18 yıldır başkanımla birlikteyim. Ondan hak yememeyi, kötülük yapmamak ve haram yememeyi öğrendim. ile ilgili savcılığa gittim. Gereksizlik tapu olayları çıktıktan sonra ardından 4 başvuru yaptım. Tazminat davası açtım. Tek çözecek olan yargı. Abimin Çanakkale’deki arazi, bunlar ailemizin mülküdür. Tarımdan Biga ilçesindeki sakınca vardır diye yazı aldık bunu açıklamadık. ’dan asil yönetici olduğumda 3 tapu sahibiyim. Asil yöneticilikte futbol süresinde 3 Yenişehir’de tapu aldık. Bunlar 3-5 bin lira.

Utanmazlar eşimizi arayacak kadar ileriye gittiler. Bursaspor’a bir şey yapmamaya çalışıyoruz. Birisi bunu bana izah edebilir mi? Kim ne merak ediyorsa benden öğrensin. Kimseye cevap vermeyeceğim demedim. Benimle uğraşın ama ailelere girmeyin.”

Kaynak : Bursa.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün