Hidayet Türkoğlu Bursaspor’u Ziyaret Etti

  • 27 Kasım 2017
  • 71 kez görüntülendi.
Hidayet Türkoğlu Bursaspor’u Ziyaret Etti

Türkiye Başkanı Hidayet Türkoğlu kulübümüzü ziyaret etti

Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörü Ömer Onan, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Beşok ve Ömer Kızıl katıldı. Bursaspor Kulübü adına ise Başkanımız Ay, İkinci Başkanımız Ademoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fatih Korkmaz,Cem Öztürk,Sezer Sezgin,Osman Dinsever, Arslan, Hacızade,Görkem Akbaş ve Bursaspor Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel ziyarette hazır bulundu. Ayrıca Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenmanın bitmesiyle birlikte Hidayet Türkoğlu’na düşüncelerini aktardı.

Ali Ay “Ziyaretinizden Dolayı Onur Duyduk,Gururlandık”

Başkanımız Ali Ay; “Ziyaretinizden dolayı onur duyduk, gururlandık. Özellikle yarın akşam oynanacak maçta hepimize başarılar diliyorum. İnşallah gruptan çıkacağız. Basketbol bizimde göz bebeğimiz. Başarıları ile gurur duyuyoruz.

Hidayet Türkoğlu “Verdiğiniz Destek İçin Teşekkür Ediyoruz”

Hidayet Türkoğlu: Öncelikle Türkiye Basketbol Federasyonu olarak ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Özellikle Letonya maçı duyurularında bizlere çok yardımcı oldunuz, maçına maç duyurusu pankartı ile çıktınız bu bizi çok mutlu etti. Biz Federasyon olarak hep kulüplerle yakın ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Onlarla birlikte büyüyecek bir Federasyonuz. Verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Bursaspor Kulübü’nü en yakın zamanda ’te görmek istiyoruz. Bu başarı Bursaspor camiasına büyük keyif verecektir. Biz yönetim olarak hem Basketbola hem de spora verdiğiniz hizmetler için teşekkür ediyoruz. Ayrıca ev sahipliğiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

Konuşmaların ardından Başkanımız Ali Ay Hidayet Türkoğlu,Ömer Onan ve Hüseyin Beşok’a isimlerinin yazılı olduğu Bursaspor Forması hediye etti.

Ziyaretin sonunda Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bursaspor Anı defterine duygularını aktardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ