Yönetim

Hüseyin Şahin : Taraftarlarımıza ve şehre büyük iş düşüyor

Bursaspor Özlüce Tesisleri’nde bulunan Bursaspor TV stüdyosunda gerçekleşen canlı yayında Şahin, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Programın ilk bölümünde Bursaspor’un saha içi sonuçlarını yorumlayan Hüseyin Şahin şöyle konuştu:

“Öncelikle yeşil-beyaz renkleri sporseverlere ve Dünya’ya aktarmaya çalışan Bursaspor TV’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Zor bir süreç içerisindeyiz.Geçtiğimiz sezon yaşanan olaylara benzer şeyler yaşıyoruz, ancak evimizde oynayacağımız Kasımpaşa maçıyla çıkışa geçebileceğimizi düşünüyorum. Bursasporlu oyuncular Kasımpaşa maçında şehrin dinamiğini sahaya yansıtarak 3 puanı alacaktır. Bunu ümit ediyorum. Şehrimizin takımına sahip çıkmalıyız. Bu haftaki galibiyet ile puanımızı önce 36 yapacağız. Sonrasında kazanılacak maçlar ile puanımızı daha da yükselteceğiz.Bu şehir senin benim onun değil, bizim şehrimiz. 3 milyon insanın şehri bu nedenle takımımıza sahip çıkmalıyız. En yakın zamanda kararlılıkla başarıyı yakalamamız gerekiyor. Kazanılacak maçlar ile önemli bir gelir kapısını açacağımızı düşünüyorum.Başkan Ali Ay göreve geldiğinde durum hiç iç açıcı değildi. Ali Ay bu zor süreçte kulübe yeni mali kaynaklar yarattı. Bu süreçte bizler ve hükümetimiz kulübümüzün yanında durduk. Bu zor süreçte taraftarlarımıza ve şehre büyük iş düşüyor. 90 dakika takıma sahip çıkmalılar.”

Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ikinci bölümde ise Bursa Mobile ve diğer projeleri Bursaspor TV izleyenlerine aktardı:

“Tüm hemşerilerimizi ve Bursalıları 0516’lı hat almaya davet ediyorum. 0516’lı hatlar ilk çıktığı gibi numaramı değiştirdim. Herkes bu hattı kullanmalı. Bizler aldıkça Bursaspor kazanacak. Bizler konuştukça Bursaspor kazanacak. Kendi şirketimdeki tüm hatların da Bursa Mobile’a geçişini sağladım. Herkes destek vermeli. Kendir yaylasına yapılması planlanan Kamp Tesisi için tüm bakanlıklardan onayı aldık. Buranın bizlere tahsisi ile ilgili yardımda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Stadyum çevre düzenlemesi sona erdiğinde Bursaspor’a önemli bir gelir kapısı olacak. Ben Bursalı olduğum için Allah’a şükrediyorum. Burada doğduğum için gurur duyuyorum. Bu nedenle tüm şehir, takımına sahip çıkmalı, onu desteklemeli.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün