Lemi Keskin “Biz reklam yapmıyoruz!”

Bursaspor Kulübü Başkan adaylarından Lemi Keskin Bursa.com canlı yayınında Tarık Çapçı ve Serkan Yetişmişoğlu’nun sorularını yanıtladı.

  • 18 Mayıs 2018
  • 79 kez görüntülendi.
Lemi Keskin “Biz reklam yapmıyoruz!”

Bursaspor Kulübü Başkan adaylarından Lemi Keskin Bursa.com canlı yayınında Tarık Çapçı ve Serkan Yetişmişoğlu’nun sorularını yanıtladı.

Lemi Keskin adaylık süreci ile ilgili olarak açıklamalarda bulunurken projelerinden de bahsetti.

İşte Lemi Keskin’in canlı yayında söylediği dikkat çekici sözler:

Bursaspor’dan hiçbir zaman kopmadım. Gerek kongre, gerekse divan kurullarında hep konuşmacı olarak yer aldım. Bursaspor’un tüm borçlarını inceledim bu rakam 480 milyon TL’dir. Bize acil nakit para lazım. Mart ayının başında bir firma ile Timsah Arena’yı gezdik ve projemizi incelediler. Türkiye ve Orta doğu sorumlusu projemizi onayladı ve Nisan ayında sözleşme imzaladık.

Biz Timsah Arena için 50 milyon € bu firmadan alacağız. Bursaspor’un futbolcuları idmana çıkartamayacak kadar, personeline 4 aydır maaş ödeyemeyecek kadar ciddi bir mali krizi var.

Bizim Timsah Arena proje sözleşmemiz 45 gündür elimizde. Bir Bursaspor’un borcunu yarılamaya geliyoruz. Timsah Arena haklarını Türkiye’de satmak mümkün değil. Bu satış Avrupa piyasasında olacak.

Bizim seçim reklamımız burada değil Avrupa’da Timsah Arena ile yapılıyor.

Ali Ay yönetimi Ata Bulvarında hazineden satışa çıkan benzinlik arazisi için teminat bulamadı ve 10 milyon liralık bir zarara uğradı. Bundan kimsenin haberi yok.

Takımda para yapabilecek kaç oyuncu var. Ben size söyleyeyim; Harun, Aziz ve Ertuğrul ama bunların hiç birisini Ali Ay almadı.

Hoca adayımızı yerli olarak düşünüyoruz. Sportif Direktörümüz hoca konusunda karar verecek. Bugünkü konumuz Mustafa Er değil. Seçim bittikten sonra değerlendirme yapacağız.

İki senedir kümede kalmaya çalışan takıma Avrupa hedefi koyamam. Borcumuzun net olarak ne kadar olduğunu bilmiyoruz. Bazı basınkuruluşları Bursaspor’un en kötü taraflarını göstererek aday olunmasını engellemek için Ali Ay yönetimine alet oluyor.

Eğer göreve gelirsek Bursaspor Bayan Voleybol Takımımız seneye Avrupa Şampiyonu olacak.

Bana diğer Başkan adaylarından birleşme konusunda bir teklif gelmedi. Gelirse bir değerlendirme yaparız. Olmayan bir konu için cevap veremem.

Batalla çok başka bir oyuncuydu. Son iki senedir yaşanan vizyonsuz durum Batalla’nın gitme sebebidir.

Kaynak : Bursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ