Yönetim

Lemi Keskin “Tarihin en kötü yönetimi Ali Ay yönetimidir”

Bursaspor Olağan Genel Kurulu’unda Başkan Adaylarından Lemi Keskin söz hakkı aldı.

Lemi Keski konuşmasında şöyle konuştu: Biz hiçbir zaman Bursaspor’u küme düşme potasında bulundurmayacağız. Hiçbir zaman paraları ödenmedi diye futbolcuların antrenmanlara çıkmama olaylarını yaşatmayacağız. Muhasebecimize transfer yaptırmayacağız. Hiçbir zaman ’nda üyelerimize saygısızlık yapmayacağız. Tribünlerde taraftarlarımızla laf dalaşına girmeyeceğiz. bey siz bu işi 2 yıldır yapamıyor, siz bu işi bilmiyorsunuz. Bilmediğinizi de bilmiyorsunuz. Biz kimseden icazet almadık. Almadığımız için de gazetelerde çıkmadık, kendimizi satmadık. Tarihin açık ara en kötü yönetimi Ay yönetimidir.

Futbolcular antrenmana çıkmıyor, çünkü 13 milyon euro borcumuz var. Timsah ’nın isim hakkını satarak 50 milyon euro alacağız. Eski başkanlarımıza protokolü gösterdik. En ufak bir hata olsaydı bu anlaşmada şuan bize icazet vermeyenler bizi ’nın meydanın da asmıştı. 2018 yılı sonuna kadar 50 milyon euro taksitler halinde bize ödenecek. Anlaştığımız şirket Çanakkale köprüsünün yapımına da finansal destek sağlayan bir firma. Hiçbir zaman bu kadar ruhsuz futbolcular transfer etmeyeceğiz. Söz veriyoruz eskisi gibi stadyuma koşarak geleceksiniz. Yenilsek bile sonuna kadar mücadele edecek bir takım kuracağız.Ben sizlerden birisiyim. Söz veriyoruz Özlüce’nin kapıları taraftarlarımıza açacağız. Kapıda polis barikatları olmayacak.

Bursaspor tarihinin ilk kadın yöneticisi bizim yönetimimiz ile görev alacak. Hocamız ve direktörümüz ile anlaşmamızı yaptık ama acemi davranarak diğer adaylar gibi açıklamadık. Biz aynı hataları yapmadık biz tecrübeliyiz. Bizim projemizi ne Ali Ay, Ne Hüseyin Akdemir ne de Ahmet Bozdemir yapamaz. Bunu şahıslar yapamaz. Biz Bursapsor Koleji yapacağımız dedikten sonra tüm adaylar bu projeyi ele aldık. Bundan çok gurur duydum. Personel maaşlarını 4 aydır ödeyemeyenler eğer seçilirse bu kulübü nasıl idare etmeyi düşünüyor. Ali Ay bankadan kredi çekiyor olarak ve kulübe euro olarak veriyor. Bu verdiği paradan kar edecek. %60 kar edecek.”

Kaynak : Bursa.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün