Lemi Keskin “Tarihin en kötü yönetimi Ali Ay yönetimidir”

Bursaspor Olağan Genel Kurulu’unda Başkan Adaylarından Lemi Keskin söz hakkı aldı.

  • 27 Mayıs 2018
  • 58 kez görüntülendi.
Lemi Keskin “Tarihin en kötü yönetimi Ali Ay yönetimidir”

Bursaspor Olağan Genel Kurulu’unda Adaylarından söz hakkı aldı.

Lemi Keski konuşmasında şöyle konuştu: Biz hiçbir zaman Bursaspor’u küme düşme potasında bulundurmayacağız. Hiçbir zaman paraları ödenmedi diye futbolcuların antrenmanlara çıkmama olaylarını yaşatmayacağız. Muhasebecimize transfer yaptırmayacağız. Hiçbir zaman ’nda üyelerimize saygısızlık yapmayacağız. Tribünlerde taraftarlarımızla laf dalaşına girmeyeceğiz. bey siz bu işi 2 yıldır yapamıyor, siz bu işi bilmiyorsunuz. Bilmediğinizi de bilmiyorsunuz. Biz kimseden icazet almadık. Almadığımız için de gazetelerde çıkmadık, kendimizi satmadık. Tarihin açık ara en kötü yönetimi Ay yönetimidir.

antrenmana çıkmıyor, çünkü 13 milyon euro borcumuz var. Timsah Arena’nın isim hakkını satarak 50 milyon euro alacağız. Eski başkanlarımıza protokolü gösterdik. En ufak bir olsaydı bu anlaşmada şuan bize icazet vermeyenler bizi Bursa’nın meydanın da asmıştı. 2018 yılı sonuna kadar 50 milyon euro taksitler halinde bize ödenecek. Anlaştığımız şirket Çanakkale köprüsünün yapımına da destek sağlayan bir firma. Hiçbir zaman bu kadar ruhsuz futbolcular transfer etmeyeceğiz. Söz veriyoruz eskisi gibi stadyuma koşarak geleceksiniz. Yenilsek bile sonuna kadar mücadele edecek bir takım kuracağız.Ben sizlerden birisiyim. Söz veriyoruz Özlüce’nin kapıları taraftarlarımıza açacağız. Kapıda polis barikatları olmayacak.

Bursaspor tarihinin ilk kadın yöneticisi bizim yönetimimiz ile görev alacak. Hocamız ve sportif direktörümüz ile anlaşmamızı yaptık ama acemi davranarak diğer adaylar gibi açıklamadık. Biz aynı hataları yapmadık biz tecrübeliyiz. Bizim projemizi ne Ali Ay, Ne Hüseyin Akdemir ne de Ahmet Bozdemir yapamaz. Bunu şahıslar yapamaz. Biz Bursapsor Koleji yapacağımız dedikten sonra tüm adaylar bu projeyi ele aldık. Bundan çok gurur duydum. Personel maaşlarını 4 aydır ödeyemeyenler eğer seçilirse bu kulübü nasıl idare etmeyi düşünüyor. Ali Ay bankadan kredi çekiyor TL olarak ve kulübe euro olarak veriyor. Bu verdiği paradan kar edecek. %60 kar edecek.”

Kaynak : Bursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ