Yönetim

Serdar Güllülü “Gerekirse iptal için yargıya gideriz!”

Denetim Kurulu Başkan Adayı Tayfur Serdar Güllülü’ye Kongrede açıklamalarda bulunan Mesut Mestan’ın sözleri üzerine düşüncelerini sorduk.

Başkan Adayı Tayfur Serdar Güllülü’ye Kongrede açıklamalarda bulunan Mesut Mestan’ın sözleri üzerine düşüncelerini sorduk.

Tayfur Serdar Güllülü, Bursa.com’a yaptığı açıklamada “27.05.2019 tarihli Divan toplantısında ve 02.06.2019 tarihli açıklamamızda belirttiğimiz üzere, mevcut Kurulu, görev teslim anına kadar, yalnızca ’un çıkarlarını gözetmek ile yükümlü olduğunu unutmamalı. Kendi dönemlerinde yaşanan düşüş sebebi ile 70 milyon TL gelir kaybına uğrayacak olacak olan kulübümüzün geleceğine daha fazla kilit vurmamalı, özellikle de sözleşmesi devam eden oyuncularımız ile alakalı tasarruflar, gelecek yönetimin kararına bırakılmalı. Kongre tarihine kadar transfer gelirinin yönetici alacaklarına mahsubu yada kulüp alacaklarının temliki gibi Kurulu Kararı alınırsa bu kararların iptali için yargı yoluna kurulumuzca başvurulacak ardından yeni seçilen Kurulu ile takibi istenecektir.

kararı için gerekli karar yeter sayısı gerekmekte ve bu hususta şu an görevi halen devam etmekte olan yöneticilerin böyle bir karar alınacak olursa atmaması gerekmektedir. Yönetenlerin asli yükümlülüğünün, kasaya girecek her kuruş ile kulübümüzün geleceğini kurgulamak ve kurumsal ödeme yükümlülüklerimiz olan borçlar, oyuncu ödemeleri, personel maaşları ödemesinin yerine getirmek olduğu asla ve asla unutulmamalıdır” ifadelerini kullandı.

Kaynak
Bursa.com
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün