Uludağ OSB’den Bursaspor’a tam destek

  • 07 Ağustos 2018
  • 19 kez görüntülendi.
Uludağ OSB’den Bursaspor’a tam destek

Uludağ Organize Sanayi Bölgesi, 450 bin Tl karşılığında 2 loca ve kombine satın aldı.

, Uludağ Organize Sanayi Bölgesi ile loca ve toplu kombine alımı ile ilgili önemli bir işbirliğine attı. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen toplantısına Ay ve Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın katıldı. Uludağ Organize Sanayi Bölgesi, Bursaspor Kulübü’nden 450 bin karşılığında 2 loca ve kombine bilet satın aldı.

Başkan Ali Ay, ‘Geçen sezon toplu kombine alarak kulübümüze destek olan Uludağ Organize Sanayi Bölgesi, bu sezon da desteğine devam ediyor. alarak anlamlı bir destek veren Uludağ OSB, aynı zamanda yine toplu kombine alımıyla Bursaspor’un arkasında güç olmaya devam etti’ dedi.

Kulübümüzün yanındayız

Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın, “Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da taşın altına elimizi koymaya çalıştık. İnşallah kulübümüzün başarılı olabilmesi için bundan sonra da üstümüze düşen neyse onu yapmak için yönetim olarak her zaman kulübümüzün yanında olmaya çalışacağız.

Ayrıca tribünde kadınlarımızın, engellilerin, sevgi evlerindeki çocuklarımızın, Bursa’ya madalya kazandırmış sporcularımızın olması için bu kombinelerden hediye ederek sivil toplumun genelini kucaklayıcı bir konjonktür oluşması için çaba harcayacağız. Sivil toplum örgütlerin, OSB’lerin Bursaspor’umuzun yanında olması gerektiğini düşünüyorum’ diye konuştu.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ