Yönetim

Yönetimden Ankara ziyareti

Çavuşoğlu, nezaket ziyaretinden bulunan Başkanımız Ali Ay ve beraberindeki heyeti, Çankaya Köşkü’ndeki makamında kabul etti.

Çankaya Köşkü’ndeki ziyarete Başkanımız Ali Ay, İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu, Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Pulat, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Arslan ve Görkem Akbaş’da katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından büyük bir teveccüh gösterilerek kendisine tevdi edilen Başbakan Yardımcılığı makamının özünde şahsına değil, Bursa’ya verildiğini söyledi.

Çavuşoğlu, bu anlamda üzerindeki sorumluluğun farkında olarak Bursa’ya hizmet için gece gündüz çalışacağını belirterek, “Bursa, her avantajı bünyesinde barındıran nadide bir şehir. Bursa’nın en önemli markalarından biri Bursaspor’dur. Türkiye’de dört takımdan sonra ilk şampiyonluğu kazanan Bursaspor, sadece Bursalıların değil tüm Türkiye’nin takımı haline geldi.” diye konuştu.

Bursaspor’un bu sezona iyi başlayarak 5 maçta 9 puan aldığını dile getiren Çavuşoğlu, Bursaspor’un tüm Bursalıların ortak paydası olduğunu ve şehrin bütün kesimlerinin takım etrafından kenetlenmesi gerektiğini anlattı.

Çavuşoğlu, Bursaspor’a sadece taraftan düşüncesiyle değil Bursa’nın bir değeri olarak bakılması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

“Bursaspor taraftarının özellikle maçlardan sonra ortaya çıkan olaylarla anılması istemiyorum. Bu takım, taraftarıyla bir bütündür. Taraftarı spordan çıkarırsak bir anlamı kalmaz. Bu nedenle taraftar arkadaşların da Bursaspor etrafında kenetlenerek her türlü şiddetten uzak durmalarını özellikle rica ediyorum. Bu arada, taraftarlarımız ve Bursalı sivil toplum kuruluşları, kombine süresinin uzatılmasını istiyor. Tabii galibiyetler arttıkça ilgi de artmaya başladı. Takdir sizin.”

Ali Ay: “Kombine süresini 15 gün daha uzatıyoruz”

Kulüp Başkanımız Ali Ay ise ağırlanmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Bursalı ve Bursasporlu bir milletvekilinin Başbakan Yardımcılığı görevine getirilmesinden gurur duyduklarını kaydetti.

İyi bir takım kurma hayaliyle yola çıktıklarını ve sezona da güzel bir giriş yaptıklarını anlatan Ay, takım olarak önemli olanın galip gelmenin yanında taraftarın göz zevkini arttıracak futbolu ortaya koymak olduğunu söyledi.

Ay, takımla ilgili ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini anlatarak, “Bursaspor, Bursa’nın en büyük markası. Bugün Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile görüştük ve ruhsatımızı aldık. 100 bin adetlik 516 hattıyla ilgili anlaşma yaptık. Bence Bursa’ya yakışacak olan 300 – 400 bindir. Kombineyle ilgili sözünüzü emir telakki ediyorum ve kombine süresini 15 gün daha uzatıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Konuşmaların adından, Çavuşoğlu’na, BTK ile yapılan anlaşmada alınan yetki belgesi takdim edildi.

Başkanımız Ali Ay, Hakan Çavuşoğlu’na, üzerinde Hakan Çavuşoğlu yazılı Bursaspor forması hediye etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün